Albanian AL English EN
Albanian AL English EN

Fistëk

Description

Fistëku (pistachio) është një frut i vogël dhe i shijshëm që përdoret shpesh në ushqimin e përditshëm. Fistëku është i pasur me proteina, yndyrna të shëndetshme, fibra dhe minerale, si dhe vitamina si A, B6 dhe E.

Additional information

Pesha

110gr

Barkodi

3903943730959

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fistëk”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More Products

Recently viewed products

No recently viewed products to display