Albanian AL English EN
Albanian AL English EN

Misër Kupa

Description

Me kokoshkat tona, përvoja juaj e snacking nuk do të jetë kurrë e njëjtë. Misri ynë i shijshëm dhe me cilësi të lartë është shtesa perfekte për çdo mbledhje. Pavarësisht nëse jeni duke pritur miq ose ndiheni të hani një snack i vetem, kokoshkat ofron një snack të shijshme që të gjithë do ta pëlqejnë. Plus, është bërë me përbërës të vërtetë dhe pa ngjyra apo shije artificiale, në mënyrë që të ndiheni mirë duke u kënaqur. Shijoni sot misrin tonë.

Additional information

Pesha

150gr

Barkodi

3903943730577

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Misër Kupa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More Products

Recently viewed products

No recently viewed products to display