Albanian AL English EN
Albanian AL English EN

Lajthi e pjekur

Description

Merrni lajthitë me cilësine më të lartë në treg! Përzgjedhja jonë e freskët e lajthive përmban vetëm përbërësit më të shijshëm, krokantë dhe më të shijshëm për të magjepsur shijen tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një ushqim të shëndetshm ose për të shijuar pjatat tuaja të preferuara, përzgjedhja jonë e lajthive do të ketë diçka për ju. Plus, ato janë të paketuara në mënyrë të përshtatshme për ruajtje dhe transport të lehtë.

Additional information

Pesha

130gr

Barkodi

3903943730607

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lajthi e pjekur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More Products

Recently viewed products

No recently viewed products to display