Albanian AL English EN
Albanian AL English EN

Kikirik me Susam

Description

Po kërkoni një pjekurinë që është sa e shëndetshme dhe e shijshme? Mos kërkoni më larg se kikirikët tanë me susam! Kikirikët tanë të veshur me susam janë ekuilibri i përsosur i krokantit dhe të ëmbëlit, duke ju dhënë një kënaqësi te shijes. Pa ngjyra artificiale, shije apo konservues, kikirikët tanë të susamit janë idealë për një ushqim të shëndetshme për t'ju mbajtur gjatë gjithë ditës. Provojeni një herë dhe do të bini në dashuri me shijen e tij!

Additional information

Pesha

90gr

Barkodi

3903943730720

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kikirik me Susam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More Products

Recently viewed products

No recently viewed products to display